ورود

ثبت


 

جستجو

محل بنر شما

 

 

ضمن تشکر از کاربران گرامی جهت ثبت نام و درج آگهی محصولات خود در سایت استاکیست، بايستي موارد ذیل را به جهت تائید آگهی و استفاده از امکانات وبسایت حتما بایستی رعایت فرمایند و هرگونه ثبت آگهي يا استفاده از آگهي به منزله قبول اين شرايط و توافق مي باشد:

 

پیش از اینکه عضو استاكيست شوید یا از خدمات و آگهي هاي سایت استاكيست استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت و خدمات استاكيست، که در دسترس کاربران قرار داده شده استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجراست

 

      -  سایت استاکیست بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.

- استاكيست سايتي تخصصي بوده و آگهي هاي مرتبط را منتشر مي نمايد.

 

قوانين ثبت آگهي:

 

1-       استاكيست ممكن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

2-       چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، استاكيست فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 4 مورد باشد، استاكيست به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.  و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال حذف آگهي نسبت به کاربر ندارد.

 

3-       با ارسال یک آگهی در سایت استاكيست، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده اعلام کرده‏ اید.

 

موارد عدم تائيد آگهي:

 

1-       عدم الصاق عكس مناسب آگهي

 

2-       عدم تكميل اطلاعات هويتي آگهي دهنده يا شماره تلفن يا موبايل معتبر

 

3-       درج هر گونه آگهی مغایر شئونات اسلامی و غیر مرتبط

 

4-       ناقض حریم شخصی افراد باشد.

 

5-       خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری يا مالخري و ... در آن مشاهده شود.

 

شرایط استفاده و مشاهده آگهی:

 

هرگونه استفاده از سايت استاكيست به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. استاكيست هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌­ی استاكيست استفاده می‌کنند:

 

1-       شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏کنیم. ما هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداشته و بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها حتما بايستي توسط كاربران و استفاده كنندگان انجام پذيرد. این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‏ ها است.

 

2-       ممکن است لینک‏هایی از طریق سایت‏ استاكيست به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل استاكيست نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست. استاكيست هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ استاكيست به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد. به علاوه استاكيست ، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏های قرار داده شده در استاكيست به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند.

 

3-       استاكيست هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ استاكيست توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را درج می‏کند.

 

4-        مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و استاكيست هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

 

5-       استاكيست هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربران استاكيست در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین استاكيست صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد و لازم است كاربران محترم حتما قبل از هر استفاده اي از صحت آگهي، شخصا مطمئن گردند.

 

6-       مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به استاكيست ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.

 

7-       استاكيست مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

8-       آگهی‌های استاكيست با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از استاكيست حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به  استاكيست را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

 

9-       بر  اساس قانون، كلاهبرداري، مالخري، خريد و فروش اقلام سرقتي و ...  جرم بوده و استفاده كنندگان در صورت مشاهده بايستي سريعا مديريت سايت را جهت بررسي و حذف آگهي مطلع نمايند.

 

10-   استفاده كننده گان از آگهي هاي سايت قبول مي نمايند كه با موارد و خطرات ناشي از آگهي هي اينترنتي و فضاي مجازي آشنا بوده و شخصا رعايت احراز هويت آگهي دهنده را قبل از هر عملي خواهند نمود و در صورت عدم رعايت اين مورد ادعايي نسبت به سايت استاكيست نخواهند داشت

 

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

 

حريم خصوصي:

 

 

1-     درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط آگهي دهندگان، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها از طرف آگهي دهنده است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، استاكيست جهت اطمینان از صحت می‌تواند از آگهي دهنده، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

 

2-       حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در آگهي و پروفايل مربوطه تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

 

3-       مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت مورد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه استاكيست را از خود سلب می‌کند. استاكيست هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای استاكيست وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

 

4-       استاكيست همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما با روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و استاكيست حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

 

      5-       استاكيست برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد.

 

      6-       هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و  استاكيست در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

 

کاربران محترم با ثبت نام در سایت و استفاده كنندگان از آگهي ها تائید می نمایند که قوانین و مقررات مربوطه را قبول داشته و نیز در صورت تغییرات احتمالی در  قوانین و مقررات در آینده موظف به رعایت آن می باشند.

 

 

با سپاس از همکاری شما

 

ثبت آگهي در سايت استاكيست رايگان مي باشد. با ثبت آگهي خود در سايت استاكيست، براحتي ليست اقلام قابل ارائه خود را در اختيار كارفرمايان محترم نفت، گاز و پتروشيمي قرار دهيد.


«تمام حقوق مادي و معنوي سايت محفوظ و متعلق به سايت استاكيست مي باشد."

logo-samandehi